İkizler Ticaret yem sektöründe 40 yıla yaklaşan ticari tecrübesiyle bugün gıda ve meşrubat toptancılığı ile tarım sektöründe faaliyetlerini sürdürüyor.

Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde Türkiye'nin ve Dünyanın bilinen markalarının dağıtım konusunda güvendiği bir firma olan İkizler Ticaret bayiliğini yaptığı markaları satış noktalarına ulaştırıyor.

Kalite anlayışının, güçlenerek büyüme ve başarılı olmanın şartları olduğunun bilincinde olan firmamız bu sayede, uzun vadeli ve güvene dayalı bir ilişkiler ortamı sağlanmıştır.

Faaliyette bulunduğu sektörlerdeki yenilikleri takip edip çok kısa sürede, ihtiyaca yönelik teminleri sağlamaya yönelen firmamız müşterinin ihtiyaç ve beklentilerine anında cevap verebilmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.


Bursa'nın Yenişehir ilçesinde bulunan firmamız, ERİKLİ SU / AROMA MEYVE SULARI / KINIK DOĞAL MADEN SULARI / ÇAYKUR ÇAY / YENİGÜN ÇAY / APAK UN / ANILLAR UN / HEKİMOĞLU UN bayilikleri ile beraber meşrubat , temel gıda , bakliyat , pet grubu aksesuar, malzeme ve besleme, büyük ve küçük baş hayvan fenni yemleri, yaş ve kuru ceviz ürünlerininde satışını yapmaktadır.

E-TİCARET sistemine yeni katılmış bir firma olsak da sipariş veren müşterilerimiz ile telefon ile iletişim kurup bizlerden beklentilerini ve şikayetlerini dinleyip her geçen gün kendimizi daha güvenilir , samimi ve daha iyi olmaya adıyoruz.

İletişim numaralarımız şahsımıza ait olup, 7/24 hizmet anlayışı ile direk ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Bizi tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİZ.

www.bakalgelsin.com 

İKİZLER TİCARET

 HÜSEYİN ENES İKİZ 

 ÇAYIR MAH. HACI İSA SOK. NO:37/ C 

YENİŞEHİR / BURSA

0545 636 50 56                                                                                                                                  

Galeri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?